Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
28°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ, TEPEKÖY’DE YOLLARI YENİLİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 292
İZMİT BELEDİYESİ, TEPEKÖY’DE YOLLARI YENİLİYOR

Kentin birçok noktasında bozulan yolları yenileyen İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Tepeköy Mahallesi Asmalar Sokak’ta asfalt yenileme çalışmalarına başladı

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Kırsalda ve merkezde çalışmalarına aralıksız devam eden asfalt ekibi Tepeköy Mahallesi Asmalar Sokak’ta asfalt serim çalışmasına başladı. Ekipler, 6 metre genişliğinde, 420 metre uzunluğundaki asfalt yolda başlattığı çalışmalara bayram sonrası devam edecek. Kısa sürede tamamlanacak olan yol vatandaşın kullanımına açacak.

Tahrip Olan Yollar İyileştiriliyor

Asfalt serim çalışmalarının yanında, acil ihtiyaç duyulan birçok sokak ve caddede parke ve kaldırım çalışmalarına da devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler, Tepeköy Mahallesi Asmalar Sokak’ta asfaltın zamanla tahrip olması nedeniyle yenileme çalışmalarına Kurban Bayramı’ndan sonra devam edecek.

 

 -
 -
 -
 -
 -