Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESPOR’DA YUSUF ERENKAYA GÜVEN TAZELEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 120
İZMİT BELEDİYESPOR’DA YUSUF ERENKAYA GÜVEN TAZELEDİ

Hürriyet: Spor Vizyonumuzun Önemli Bir Parçası Altyapı

Alt yapıya verilen değerin vurgulandığı, branş sayısının 14’e çıkarıldığı İzmit Belediyespor Kulübü’nün tek adaylı 20. olağan genel kurulunda mevcut başkan Yusuf Erenkaya güven tazeledi

İzmit Belediyespor Kulübü 20. Olağan Genel Kurulu, Cephanelik Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kongreye; İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Genel-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük, Kocaelispor Kulübü eski Başkanı Muammer Çelik, Kocaelispor Yöneticisi Ömür Öztürk, Kocaeli Kent Konseyi eski Başkanı Gültekin Görüm, Taban Birlikleri yöneticileri, İzmit Belediyesi başkan yardımcıları ve koordinatörleri, davetliler ve İzmit Belediyespor Kulübü üyeleri katıldı.

Erenkaya, Rakipsiz Başkan Seçildi

Divan başkanlığını İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol’un yaptığı genel kurulda faaliyet ve denetim raporları okundu, ibra edildi. Tek adaylı kongrede mevcut başkan Yusuf Erenkaya yeniden başkan seçildi. Yeni dönem faaliyet raporunda İzmit Belediyespor’un mevcut branşlarına bisiklet, tenis, tekvando ve kürek branşların da eklenmesiyle birlikte bu sayı 14’e yükseltildi.

Hürriyet, Altyapıya Vurgu Yaptı

Yönetim kurulu seçiminin ardından Başkan Hürriyet, “İzmit Belediyesi olarak başta altyapı olmak üzere sporun her dalını önemsiyoruz. Göreve geldiğimizden beri her zaman söylediğim şey ‘altyapı, altyapı, altyapı’. Altyapıyı güçlendirmek ve branşlarımızı çoğaltmak ‘Spor Kenti İzmit’ vizyonumuzun önemli bir parçası. Başkan yardımcılarımız, spor müdürümüz ve İzmit Belediyespor Kulübü’müz hep bu amaç için hareket etti. Yusuf Erenkaya ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. İnşallah çok daha spor dolu zamanlarda, dayanışma içerisinde spor adına çocuklarımızla birlikte büyük başarılar edeceğiz” dedi.

Yönetim Kuruluna Taze Kan

Yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Yusuf Erenkaya ise “Bizi destekleyen, bize güvenen herkese çok teşekkür ediyorum. Kentimizdeki sporcu potansiyelini bilerek alt yapıya çok önem verdik. İstikrarlı bir mali tablo oluşturmak için emek harcadık. 2 yıllık süreçte hem sportif, hem idari, hem de mali olarak güzel bir tablo oluşturduk. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla büyük işler yapacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

İzmit Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu

Onursal Başkan

Fatma Kaplan Hürriyet

Kulüp Başkanı

Yusuf Erenkaya

Yönetim Kurulu

Asil Liste;

Rakıf Yel

Habibe Demiroğlu Aksoy

Bergün Meriç

Gökhan Tanrıverdi

Lale Saydemir

Cihan Işıklı

Hayati Temügen

Altınay Çınar

Yedek Liste;

Elman Demir

Fikriye Fındık

Turgay Köse

Bülent Aygün

Salim Yaşar

Bayram Güreşen

Seyhan Uzuner

Yiğit Kıvanç Karabay

Faysal Oğuz

Denetim Kurulu

Asil Liste;

Mehmet Şevket Verit

Mehmet Melih Ademoğlu

Yusuf Kuzu

Yedek Liste;

Ahmet Suğur

Metin Boz

İhsan Kızıltan

Onur Kurulu

Nurettin Bulut

Sibel Solakoğlu

Ünal Özmural

Dilek Yalçın

Cem Güler

Seyhan Özcan

Emirşah Torun

Ozan Aksu

Hakan Yalçın

Cem Şakoğlu

Mithat Ağa

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -