Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
21°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT’TE ÇOCUKLAR İÇİN AKIL VE ZEKA OYUNLARI ATÖLYESİ AÇILIYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 911
İZMİT’TE ÇOCUKLAR İÇİN AKIL VE ZEKA OYUNLARI ATÖLYESİ AÇILIYOR

İzmit Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile çocukların gelişimine katkı sunmak amacıyla Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi açıyor. Atölyeye başvurular bugün başladı

İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, çocukların gelişimine katkıda bulunmak, öğrenme becerilerini geliştirmek ve grup içerisinde uyumlu çalışma becerilerini arttırmak amacıyla Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi 2 Ağustos’ta açılıyor. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösterecek olan atölyede hem sosyalleşmek hem de kendilerini geliştirmek isteyen çocuklar 8 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında izmit.bel.tr adresinden başvuru yapabilecek.

Yaratıcılıkları Artacak

Çocukların gelişiminin artması adına Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’ni hayata geçirecek İzmit Belediyesi, çocuklara kurallara uyma, sabır, sorumluluk, saygı, doğruluk, dürüstlük ve yardımlaşma gibi değerler katacak. Akıl ve Zeka Atölyeye ile çocukların grupla uyumlu çalışma, analitik düşünme, dikkat-konsantrasyon, birlikte hareket edebilme, yaratıcılık ve bağlantısal düşünme becerilerinin arttırılması hedefleniyor.

Başvuru Şartları

İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösterecek olan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi için aranan başvuru şartları ise şöyle;

1. İlkokul veya ortaokul öğrencisi olmak,

2. Kurs programının öngördüğü temel becerileri gerçekleştirebilecek yeterliliğe (fiziksel, psiko-motor) sahip olmak. Atölyeye başvuru için izmit.bel.tr adresinden kayıt olabilir veya 318 00 00 numarasından 4704-4705 dâhili aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.