Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
25°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

KARŞIYAKA TARAFTARI BAŞKAN HÜRRİYET’İ UNUTMADI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 126
KARŞIYAKA TARAFTARI BAŞKAN HÜRRİYET’İ UNUTMADI

Karşıyaka taraftarları, 2 yıl önce kendilerine özel forma hazırlatan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, ‘FATMA KAPLAN 35 ½’ yazılı Karşıyaka formasını hediye etti

Yıllardır Kocaelispor tribünlerinden takımı destekleyerek ‘Tribüncü Başkan’ olarak adlandırılan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e, ülkemizdeki birçok kulüp taraftarı sempati ile bakmaya devam ediyor. Daha önce kendilerine özel bir jest yapan Fatma Kaplan Hürriyet’in, Dünya Belediyeler Birliği Kültür Zirvesi için İzmir'de olduğunu duyan Karşıyaka taraftarları güzel bir sürpriz ile Hürriyet’in karşısına çıktı.

Formaları Çıkarın, Tribüne Atın

Kocaelispor taraftarları, 2019-20 sezonunda İzmir’de oynanan Karşıyaka-Kocaelispor karşılaşması sonrası tribünün önüne gelip kendilerini alkışlayan Karşıyaka futbolcularından forma istemişti. Karşıyaka taraftarı ‘Formaları Çıkarın Tribüne Atın’ tezahüratı yaparak soyunma odasına giden futbolcuları geri çağırmıştı. Futbolcular da geri dönerek formalarını tribündeki Kocaelisporlu taraftarlara hediye etmişti. Başkan Hürriyet de aynı sezon Belediye Derincespor maçı için Kocaeli’ye gelen Karşıyaka taraftarlarına, üzerinde ‘İZMİT UNUTMAZ 20.10.2019 FORMALARI ÇIKARIN TRİBÜNE ATIN’ yazılı özel bir Kocaelispor forması hediyesi etmişti.

Kutsal Forma Emin Ellerde

Aradan 2 yıl geçmesine rağmen Karşıyakalı taraftarlar da bu jesti unutmadı. Başkan Hürriyet’in İzmir’e olduğunu duyan Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı, üzerinde ‘FATMA KAPLAN 35 ½’ yazılı Karşıyaka forması ile Hürriyet’e sürpriz yaptı. Kendilerine İzmit’te yapılan jesti unutmadıklarını belirten Okan Kırmacı, ‘Herkes Unutur Karşıyaka Çarşı Unutmaz” diyerek Kırmızı-Yeşilli formayı Hürriyet’e hediye ederken tüm Kocaelispor camiasına selam gönderdi ve başarılar diledi. Kırmacı, Hürriyet ile çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşarak, ‘Kutsal forma emin ellerde. Selam Olsun Büyük Kocaelispor Taraftarlarına…’ paylaşımında bulundu.

Transfer Yasağının Kalktığına Sevindi, Başarılar Diledi

Bu sürpriz ziyaret sonrası bir hayli mutlu olan Başkan Hürriyet ise, “Karşıyaka ülkemizin sayılı kulüplerinden birisidir. Taraftarı da dünyanın sayılı taraftarları arasındadır. Bu forma hediyeniz benim için çok anlamlı. Kocaelispor ile her zaman dost olan Karşıyaka taraftarından böylesi hediye almak beni mutlu etti. Bizim gibi yıllardır siz de transfer yasağı sorunu yaşıyordunuz. Geçtiğimiz günlerde bu yasağın kalktığını duyduğumda gerçekten çok sevindim. İnşallah Türk futbolunun koca çınarı Karşıyaka da bizim gibi hak ettiği Süper Lig’e bir an önce çıkar. Sizin nezdinizde tüm Karşıyaka taraftarlarına selamlarımı iletiyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

 -
 -