Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

‘SAHNE SENİN, MÜZİK SENİN’ ETKİNLİKLERİ GRUP MAVİ DÜŞ İLE BAŞLIYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 437
‘SAHNE SENİN, MÜZİK SENİN’ ETKİNLİKLERİ  GRUP MAVİ DÜŞ İLE BAŞLIYOR

Temmuz ve ağustos ayları boyunca her Çarşamba ve Cuma günü yerel müzisyenleri halkla buluşturacak olan İzmit Belediyesi etkinliğin startını Pazar günü NCity Sahili’nde Mavi Düş ile veriyor

Temmuz ve ağustos ayları boyunca ‘Müzik Senin, Sahne Senin’ etkinlikleri düzenleyerek pandemi sürecinde zor günler geçiren İzmitli müzisyenlere destek olmayı ve halka moral vermeyi hedefleyen İzmit Belediyesinin ilk müzik durağı; NCity Sahili, ilk müzisyen konukları ise Grup Mavi Düş olacak.

Çarşamba Ve Cuma Günleri

İzmit’in değişik bölgelerinde düzenli olarak sürdürülecek olan ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinlikleriyle İzmitliler müziğe doyacak. Yerel sanatçıların canlı performanslarıyla vatandaşların karşısına çıkacağı etkinliklerin startı Pazar günü verilecek. Ardından her çarşamba ve cuma günleri devam edecek.

İlk Grup Pazar Günü 17.00’de

İlk etkinlikte 11 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de kentimizin sevilen müzik gruplarından Grup Mavi Düş NCity AVM arkasında sahilde sevilen şarkıları seslendirecek. Temmuz ve ağustos aylarında müzik şöleni yaşatacak olan İzmit Belediyesi, alkışları özleyen sanatçıları etkinlik takvimine göre halka buluşturacak.