Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
26°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

‘SOKAKTA MÜZİK YÜZLERDE TEBESSÜM ‘ SÜRÜYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 172
‘SOKAKTA MÜZİK  YÜZLERDE TEBESSÜM ‘ SÜRÜYOR

‘Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinlikleriyle yerel müzisyenleri vatandaşlarla sokak dinletilerinde buluşturan İzmit Belediyesinin ‘Sokakta Müzik, Yüzde Tebessüm’  bugün de renkli görüntülerle sürdü

İzmit Belediyesinin yerel müzisyenleri desteklemek ve halkı müziğin ritmine ortak etmek için düzenlediği ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. İzmitliler bugün (cuma) saatler 17.00'yi gösterdiğinde Kocaeli Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği Üyeleri ile sanat müziği keyfini doyasıya çıkardı. Kadın, erkek, genç, çocuk, yaşlı, 7'den 70'e tüm İzmitliler’in eğlendiği mini konserde unutulmaz anlar yaşandı.

Sanat Müziği Keyfi

Kocaeli Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği Üyeleri; vokalde Ayşe Nazan Karaman ile Rıdvan İşcan, klavyede Hüseyin Bertan, klarnette Gökhan Saat, kemanda Arda Göbekçioğlu ile Gökhan Atar, udda Alaattin Demirören, perküsyonda ise Metin Yavuz ile Nedim Samsa sanatını konuşturarak tüm İzmitlileri sanat müziğinin keyfine ortak etti.

Konserler Sürüyor

Yerel müzisyenlere destek vermek adına gerçekleştirilen bu etkinliklerin devam edeceğini açıklayan İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, pandeminin yaratmış olduğu maddi ve manevi tüm sıkıntıların azaltılması adına çalışmaların süreceğini belirtti. Sevilen şarkılarla İzmitliler’in morallerini yerine getiren yerel müzisyenler ise destekler ve alkışla buluşmanın memnuniyetini yaşıyor.

 

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -