Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

GÜREŞÇİLERİMİZ ANTALYA’DA TECRÜBE KAZANDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 64
GÜREŞÇİLERİMİZ ANTALYA’DA TECRÜBE KAZANDI

İzmit Belediyespor Kulübü güreş branşının gelecek vaat eden yetenekli sporcuları, Antalya’da gerçekleştirilen U23 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi başarıyla temsil etti

Farklı spor branşlarında ilimizi başarıyla temsil eden İzmit Belediyespor Kulübü, Antalya’da gerçekleştirilen U23 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda da adından söz ettirmeyi başardı. Antrenör Şener Sar önderliğinde 10 kişilik sporcu kafilesi ile Antalya’ya çıkarma yapan İzmitli güreşçiler, birbirinden zorlu rakiplerle mindere çıkarak önemli tecrübeler edindi. İki gün süren organizasyonda 97 kilogramda mindere çıkan Seçkin Duman ise zorlu rakipleri egale ederek Türkiye 7’ncisi olmayı başardı.

Mutlu Döndüler

Türkiye’nin dört bir yanından farklı kulüp ve sporcuların yer aldığı organizasyonda kariyerleri açısından önemli bir tecrübe edinme fırsatı yakalayan sporcular, Antalya’dan mutlu döndü. Sporcularının performansından memnun olan antrenör Şener Sar, desteklerinden dolayı İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa ve sporcuların en büyük dostu ve destekçisi İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

 

 -
 -