Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI EMİRŞAH TORUN 24 KASIM’DA ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 58
İZMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI EMİRŞAH TORUN 24 KASIM’DA ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kocaeli Valiliği tarafından gerçekleştirilen programlarda öğretmenleri yalnız bırakmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü, ilimizde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Asıl mesleği öğretmenlik olan İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun da, bu anlamlı günde meslektaşlarını yalnız bırakmadı. Torun güne, Kocaeli Valiliği’nin saat 09.30’da Kültür Tepesi’nde gerçekleştirdiği çelenk bırakma merasimine katılarak başladı. Programda, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ve iki öğretmen gözetiminde Atatürk Heykeli’ne çelenk bırakıldı.

Düzenlenen Program İle Kutlandı

Çelenk bırakma töreninin ardından saat 10.30’da Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa geçildi. Protokolün konuşmaları ile başlayan programda, emekliliğe ayrılan öğretmenlere Hizmet Şeref Belgeleri takdim edildi. Ardından çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve öğretmenlere ödülleri verildi ve aday öğretmenler yemin etti. ‘Öğretmen Gözüyle Kocaeli’ şarkılarının söylenmesinin ardından program, ‘Öğretmen Olmak Oratoryosu’ ile sona erdi.

 

 -
 -
 -