Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ÖZMURAL, TMMOB PLAKET TÖRENİNDE YERİNİ ALDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 95
İZMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ÖZMURAL, TMMOB PLAKET TÖRENİNDE YERİNİ ALDI

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın Onur Yılı Plaket törenine katıldı

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın meslekte 25, 40 ve 50 yılını dolduran meslektaşları için düzenlediği plaket takdim törenine katıldı. Özmural’a STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Eray Bodur ve Nurullah Özer eşlik etti. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, mühendislik mesleğinde 40. Yılını dolduran Muhammet Çalışkan’a plaketini takdim etti.

Meslektaşlarımı Canı Gönülden Kutluyorum

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ünal Özmural “Makine Mühendisleri Odası’nın başkanından, teknik görevlisine üyeleri ve dostlarla bir arada olmaktan çok keyif alıyorum. Yıllarımın geçtiği bir odada bugün burada olmaktan gerçekten çok keyif aldığımı söylemek isterim. Bugün 40 ve 50. yıl dönümünü kutlayan değerli meslektaşlarımı ben de canı gönülden kutluyorum. Bu süreçte Covid’ten dolayı yaşamını yitiren meslektaşlarımız var onları da saygıyla burada anıyorum. 40 ve 50. yılına tanıklık eden eşlerini de ayrıca kutluyorum. Onların da bu 40 ve 50 yılı geçirmesinde çok büyük emekleri olduğunu düşünenlerdenim. Özellikle kadın arkadaşlarımızı da bu anlamda canı gönülden tebrik ediyorum.

Fikirleri Bekliyoruz

Umarım 60’ları 70’leri de beraber kutlarız. Böyle bir uygulamalı eğitim merkezinde sizleri de burada görmekten mutluluk duyduğumu söylüyorum. Bu alanın daha da büyümesi için bundan sonraki süreçte buraya daha fazla katkı koyulması ve daha fazla alan açılması noktasında fikirleri, düşüncesi olan arkadaşlarımızın bizlerle beraber fikirlerini paylaşmasını bekliyoruz. Bu anlamda bu yapının daha da büyümesi gerektiğine inananlardanız. Hem şahsım adına hem de Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet adına hepinizi saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

 

 -
 -
 -