Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ, İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KÖPRÜ OLDU

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 89
İZMİT BELEDİYESİ, İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KÖPRÜ OLDU

Hayırseverler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü görevi üstlenen İzmit Belediyesi, bir yakınının ölüm yıl dönümü için yemek bağışı yapmak isteyen hayırseverden temin edilen sıcak yemekleri hastalara dağıttı

İzmit Belediyesi, iyilikseverlerden gelen bağışlarla birlikte desteğe ihtiyaç duyan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi ekipleri bu kapsamda, bir yakının ölüm yıl dönümü vesilesiyle hasta ve yaşlı vatandaşlara yemek bağışı yapmak isteyen hayırseverden aldığı yemekleri, aktif olarak evde bakım hizmeti verilen hastalara dağıttı.

Sıcak Yemekler Hızlıca Dağıtıldı

Hayırsever vatandaşın iyiliğine aracı olan İzmit Belediyesi, pandemi sebebiyle hem maddi hem de manevi zorluk yaşayan hastalar için hazırlanan sıcak yemekleri hızlıca vatandaşların evlerine teslim etti. İzmit Belediyesi ekipleri, pandemi sürecinden en çok etkilenen gruplardan hasta ve yaşlı vatandaşların yalnızlıklarını gidermek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her zaman yanlarında olarak destek faaliyetlerini sürdüreceklerini kaydetti.

 

 -
 -
 -