Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ MUHTAR HİZMET MASASI KOMİSYON ÜYESİ HALİL İNCİEL’DEN AÇIKLAMA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 167
İZMİT BELEDİYESİ MUHTAR HİZMET MASASI KOMİSYON ÜYESİ HALİL İNCİEL’DEN AÇIKLAMA

Kocaeli Barış Gazetesi’nde dün yer alan ve hakkımda yapılan “CHP’li Meclis Üyesi belediyenin aracını makam aracı yaptı!” haberi yalan değil düpedüz YALAN ÖTESİDİR.

İftira bilgisi nereden alındığı belli olmayan, belediyeyi ve başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’i benim ismim üzerinden yıpratmaya çalışan bu haberi yapan gazetenin ve gazetecinin de art niyetli olduğu apaçık ortadadır.

Sayfasına fotoğrafımı koyan gazete, belediye aracını özel işlerime kullandığım iftirasını atarak sözde beni ifşa etmiş; oraya bir de İzmit Belediyesinin hizmet binalarından biri olan Akmeşe Mahalle Konağı önündeki belediye aracını çekerek, şahsıma aitmiş imajı yaratmaya çalışmıştır.

Belediyenin aracının, belediyenin kendi hizmet binasının önünde olması kadar doğal ne olabilir ki? Sırf öyle bir fotoğraf var diye, o araç hizmet binasının önünde diye, benim makam aracım olarak nasıl düşünülebilir?

Üstüne üstlük; dün akşam CHP İzmit ilçe Başkanlığının danışma kurulu toplantısına katılmamama rağmen, sanki İzmit Belediyesinin hizmet aracını makam aracı yapılarak katılmışım gibi göstermesi ise terbiyesizliktir. 

Ben dört dönem boyunca; şerefimle ve namusumla, tarafsız şekilde, kimseyi ayırmadan, yetimin hakkını koruyarak ve harama el uzatmadan Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı yaptım.

Muhtarlık görevimden sonra da Fatma Başkanımızın ve değerli halkımızın takdirleriyle İzmit Belediyesi Meclis üyesi olarak seçildim ve aynı hakkaniyet duygularıyla meclis üyeliği görevimi yürütüyorum ve bu şekilde çalışmaya da devam edeceğim.

Saygılarımla.