Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ TELEFONU SAHİBİNE ULAŞTIRDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 121
İZMİT BELEDİYESİ TELEFONU SAHİBİNE ULAŞTIRDI

Tam kapanma döneminde İzmit’e hizmet etmek adına aralıksız çalışan İzmit Belediyesi personeli çalışma azminin yanı sıra duyarlı davranışlarıyla da ön plana çıkıyor. Sık sık örnek davranışları gündem olan personel bu kez bulduğu pahalı telefonu sahibine ulaştırdı

Tam kapanma döneminde İzmit’e hizmet etmek adına birçok birimiyle var gücüyle çalışan İzmit Belediyesinin personeli çalışma azminin yanında duyarlı davranışlarıyla da takdir topluyor.  Sabah saatlerinde Bağçeşme’de çalışma halinde olan Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Yaşar Sevimli bulduğu telefonu sahibine teslim ederek duyarlı bir davranışa imza attı.

Yakınlarına Ulaştı

Sabah saatlerinde Bağçeşme’nin parklarında bakım çalışması gerçekleştiren belediye personeli Sevimli bir telefon buldu. Telefonun sahibine ulaşmak için bir süre çağrı bekleyen Sevimli çağrı gelmeyince rehbere girerek telefonun sahibinin yakınlarına ulaştı. Kurulan temasın ardından telefon görevi başındaki personelin yanına davet edilen sahibine teslim edildi. Telefonun sahibi, belediye personeline duyarlılığından dolayı teşekkür etti.