Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİTLİLER PIRIL PIRIL SOKAKLARA ÇIKACAK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 89
İZMİTLİLER PIRIL PIRIL SOKAKLARA ÇIKACAK

Tam kapanma dönemini fırsata çeviren İzmit Belediyesi İzmit’in cadde, sokak ve kaldırımlarını sarı-beyaz, tüm merdivenleri ise rengarenk boyayarak kullanışlı ve estetik bir görünüme kavuşturuyor.

Tam kapanma dönemini fırsata çeviren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri kente ince dokunuşlarla imza atmaya devam ediyor. Tam kapanma dönemi nedeniyle boşalan sokaklarda çalışmalarını hızla yürüten ekipler kaldırım, refüj ve merdivenleri renklendirerek şehre canlılık kazandırıyor.

KENT TRAFİĞİ İÇİN ÖNEMLİ

Şehir içi ulaşımda oldukça önemli yere sahip olan ana cadde ve sokaklarda yaya, orta refüj ve kaldırımlarda yapılan yenileme çalışmaları kapsamında boyanıyor. Sarı ve beyaz renklerde boyanan bordür taşları özellikle araç sürücüleri için önemli olup şık görüntüsüyle de caddeye ayrı bir estetik görüntü katıyor.

İZMİT’TE RENKLİ ÇALIŞMALAR

Kent merkezi başta olmak üzere Malta Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Kadıköy Mahallesi’nde süren çalışmaların yanı sıra belediye ekipleri kentteki merdivenleri de rengarenk boyamaya devam ediyor. Yoğun bir çalışma içerisinde olan İzmit Belediyesi personeli kentin farklı noktalarındaki tüm merdivenleri özel dokunuşlarla bahar renkleriyle güzelleştirecek.

 -
 -