Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

YENİDOĞAN'DAKİ MERDİVENLER ARTIK DAHA GÜVENLİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 69
YENİDOĞAN'DAKİ MERDİVENLER ARTIK DAHA GÜVENLİ

Tam kapanmayı fırsata çevirerek mahalle ve sokaklarda aralıksız olarak çalışmayı sürdüren İzmit Belediyesi halkın taleplerini de hemen yerine getiriyor. Yenidoğan’da merdivenlere korkuluk yaparak boyayan ekipler vatandaşın güvenli ulaşımını sağladı.

17 günlük tam kapanmayı fırsat bilen İzmit Belediyesi ekipleri gerek temizlik işleri anlamında gerekse de fen işleri anlamında çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri boşalan sokaklarda yıkama, temizlik ve dezenfekte işlemlerini sağlarken Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise kent genelindeki eksiklikleri anında düzelterek yoğun bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

BEKLETMEDEN YAPILDI

Son olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenidoğan Mahallesi Vehbi Demirel Sokak’ta vatandaşların evlerine ulaşımı için kullanılan merdivenlere vatandaşlardan gelen talep üzerine korkuluk ekledi. Ekiplerin titiz çalışması sonrası eklenen korkuluklar güzelce boyanarak vatandaşların kullanımına sunuldu. Korkulukları eklenen merdivenler vatandaşlara daha güvenli ulaşım imkanı sağlayacak.

 -
 -
 -