Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Başkan Yardımcıları

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Av. Sibel SOLAKOĞLU

1965 Konya doğumlu. İlkokulu İzmit İsmet İnönü (Ford Otosan) ilkokulu, ortaokulu İnkılap Ortaokulu, Liseyi İzmit Endüstri Meslek ve Teknik Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.

1988 - 1995 yılları arasında serbest avukatlık yapan Solakoğlu, 1995 - 2008 yılları arasında Saraybahçe Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü, 2008 - 2014 yılları arasında Kocaeli İl Özel İdaresi Hukuk Müşavirliği görevlerini yürüttü. 2014 - 2019 yılları arasında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kocaeli İl Müdürlüğü görevi ardından 2019 yılı Kasım ayında İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmış olup görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Cem GÜLER

1970 Konya doğumlu. İlkokulu İzmit Fevzi Çakmak İlkokulunda, ortaokul ve liseyi İzmit Mimar Sinan Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamladı.

1994 - 2009 yılları arasında Saraybahçe Belediyesi Planlama Müdürlüğü, Araştırma, Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğünde şehir plancısı ve şef olarak çalıştı. 2009 - 2012 yılları arasında İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Planlama Birimi sorumlusu, 2012 - 2019 yılları arasında ise Etüt İmar Birimi sorumlusu olarak görev yaptı. 2019 yılı Temmuz ayı itibariyle İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal ÖZMURAL

1963 Kütahya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamladı. 1980 yılında İzmit Lisesini bitiren Özmural, 1986 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Profesyonel meslek hayatı boyunca özel sektörde değişik kademelerde yöneticilik yaptı. Aynı zamanda Makine Mühendisleri Odasının farklı komisyonlarında aktif üye olarak çalıştı. Kocaeli şubesinde sayman ve sekreterlik görevlerinde bulundu. 2014 – 2018 yılları arasında Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve TMMOB İl Koordinasyon Kurulu sekreterliği görevlerini üstlendi. 2019 Kasım ayında İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmış olup, görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

                                                             

                                                                                           İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Seyhan ÖZCAN

1964 Göktaş / ARTVİN doğumlu olup, evli ve iki çocuk annesidir. İlk, Orta ve Lise tahsilini Tütünçiftlik Tüpraş 50. Yıl İlkokulu ve lisesinde tamamladı. 1988 yılında Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve Muhasebe bölümünden mezun oldu. 1989 yılında Esbank - İSTANBUL merkez şubesinde iş hayatına başlamış olup, 1996 yılında Saraybahçe Belediyesinde belediye bünyesinde ki SARBAŞ A.Ş´de müdür olarak görev yapmış, 2020 yılı Ekim ayı itibari ile İzmit Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 

 

 

 

                                                            

                                                                                            İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah TORUN

 

 

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek YALÇIN

 

 

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin BULUT