Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Bilgi İşlem Müdürlüğü

İsmet KUNTTAŞ
Bilgi İşlem Müdürü

Haberler

Başkan Doğan Ekibiyle 2017’yi Değerlendirdi

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 6429
Başkan Doğan Ekibiyle 2017’yi Değerlendirdi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ekibiyle birlikte 2017 yılını değerlendirdi.

Başkan Yardımcıları, koordinatörler ve birim müdürleriyle birlikte 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Doğan “2017 yılı hizmetlerle dolu, çok verimli bir yıl oldu. 2018 ise belediyemizin gurur yılı olacak ”dedi.

Birim müdürlerinin tek tek sunumlarını yaptığı değerlendirme toplantısında 2018 yılına dair de hedefler belirlendi. İzmitlilere vadettiği projelerin neredeyse hepsini tamamlanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Doğan “2014 yılında vatandaşımıza vadettiğimiz projelerin neredeyse tamamına yakınını bitirmiş, geri kalanları da bitirmek üzere olmanın mutluluğu içerisineyiz.

Söz Verdik Mi Yaparız

2018 yılı İzmit Belediyesi’nin Türkiye’de marka belediyeciliğini tescillediği, her anlamda bir gurur yılı olacak. İzmit Belediyesi, gerek çevre düzenlemeleri, temalı parkları, çevre projeleri, çalışmalarıyla çevre dostu belediye olarak tescillenirken, parayı iyi yöneten bir belediye olarak ta örnek bir belediye olacak. 2018’de de bütçesinin yüzde 100’ünü gerçekleştiren, işçiye, esnafa, müteahhitte borcu olmayan, devlete, vergi dairesine, SGK’ya borçlarının büyük bir kısmını ödemiş, kalanları da 3-4 yıl içerisinde tamamen bitirerek borçsuz belediye tescilini hak eden bir belediyeyiz.

Hedefler Yüksek

2018 yılında yine şehrimizin çehresini değiştirecek çalışmaların başlayacağı önemli projelere imza atacağız. Bir yandan Gültepe konut projesini tamamlarken diğer taraftan da Cedit’teki kentsel dönüşüm çalışmasını yürütüleceğiz. Bir ilçe belediyesi olarak belediyemizin vizyon projelerinden olan Depren Anma ve Farkındalık Müzemizle Sanal Gerçeklik Küresi'ni şehrimize kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşayacağız. Şehrimizde hizmetlerimizi yaparken bizim desteğimize ihtiyacı olan kardeş şehirlerimizi de ihmal etmeden desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.