Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Bilgi İşlem Müdürlüğü

İsmet KUNTTAŞ
Bilgi İşlem Müdürü

Haberler

Demokrasi Neferlerine İzmit Belediyesi’nden Bağış

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 5103
Demokrasi Neferlerine İzmit Belediyesi’nden Bağış

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesi personeli 15 Temmuz Demokrasi Şehit aileleri ve gaziler için başlattıkları yardım kampanyası kapsamında topladıkları bağışları bankaya teslim etti.

İzmit Belediyesi Bir-İz grubunca başlatılan kampanya kapsamında İzmit Belediyesi personeli tarafından toplanan bağışlar 15 Temmuz Demokrasi şehit aileleri ve gazilerine destek amaçlı Vakıfbank Saraybahçe Şubesi’ne teslim edildi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan önderliğinde gerçekleştirilen programda Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Bulut, Mehmet Örgev, Ednan Pala, Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleri hazır bulundu.

Şehitlerimizin En Güzel Ödülü Cennet

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 15 Temmuz Demokrasi şehit aileleri ve gazileri için başlattıkları kampanya ile desteklerini bir kez daha göstermek istediklerini belirtti. Bunun sembolik bir destek olduğunu ifade eden Başkan Doğan, “Şehitlerimizin en büyük ödülü zaten cennettir. Bunlar, toplumun bu olaylara hassasiyetini, şehidine, gazisine sahip çıkma duygusunu göstermek amacıyla yapılır. Biz zaten millet olarak bu fedakârlığı yapanları her şeyin üstünde tutan bir milletiz” diye konuştu.

Gazilerimize Minnettarız

Doğan, “biz iki bin yılık millet tarihimizde bu noktaya, bu değerlerle geldik. Her zaman vatan uğruna, bayrak uğruna şehitler verdik. Ama millet olarak da canını kanını, bu dünyadaki en değerli varlığını bu dünyadaki insanlara feda eden bu insanlara da minnetimiz çok farklı olmalı. Türk Milleti de bunu gösteriyor. İzmit Belediyesi’nin her bir personeli de bu hassasiyettedir. Biz bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Hayatta kalan gazilerimiz için de dua ediyoruz. Onlara da minnettarız” ifadelerini kullandı.

Bu Mücadele Hep Devam Edecek

Konuşmasının devamında mücadelenin her zaman devam edeceğini vurgulayan Başkan Doğan, “önemli bir badireyi, tüm dünyaya, bu komployu hazırlayanlara, sözde demokrasi hamisi olan ikiyüzlü batıya, emperyalist ülkelere ders vererek atlattık. Ama bu süreç bitmiş değil. Bu süreç 1071 Malazgirt Savaşıyla Türkler’in Anadolu’ya girmesiyle başladı. Bu mücadele hep devam edecek. Allah, Sayın Cumhurbaşkanımız ve başkomutanımız başta olmak üzere yönetim erkine, ordumuza, polisimize ve Türk Milletine güç kuvvet versin” dedi.

Personele Teşekkür

Doğan, tüm ülke düşmanlarına en güzel cevabı birlik ve beraberlikleriyle verdiklerini belirterek, “hain örgütler bugün FETO olarak, yarın bir başka şey olarak karşımıza çıktı, çıkmaya da devam edecek. Şuanda kaç tanesiyle mücadele ediyoruz. Ama hepsi tarihte olduğu gibi bugünde yarında yenilgiye mahkûm olacak. Bunun sebebi de birliğimiz ve beraberliğimizdir. Allah milletimizin ve ülkemizin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullanarak İzmit Belediyesi personeline göstermiş oldukları hassasiyet ve örnek davranışları teşekkür etti.

 -
 -