Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Bilgi İşlem Müdürlüğü

İsmet KUNTTAŞ
Bilgi İşlem Müdürü

Haberler

İzmit Belediyesi Heyeti Kardeş Şehirde

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 6977
İzmit Belediyesi Heyeti Kardeş Şehirde

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve beraberindeki bir heyet Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gitti. İzmit Belediyesi'nin 'kardeş şehri' olan Yeni Boğaziçi Belediyesi’nin daveti üzerine Kıbrıs’a giden heyet şehirde bir dizi temaslarda bulundu.

Başkan Doğan’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyesi ve daire müdürlerinin yer aldığı heyet, Yeni Boğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir tarafından karşılandı. Kıbrıs’taki karşılamanın ardından İzmit Belediyesi tarafından Yeni Boğaziçin’de yaptırılmakta olan lunaparka giden heyet incelemelerde bulundu. KKTC’ye ilk lunaparkı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “bir yandan yavru vatanımız Kıbrıs’taki kardeşlerimizle bir arada olmanın mutluğunu yaşarken, diğer yandan da şehre hizmet yapmanın gururu içerisindeyiz” diyerek İzmitlilerin selam ve sevgilerini getirdiklerini de söyledi.

Kardeşlik Bağlarımızı Daha Da Güçlendirecek

Başkan Doğan ve beraberindekileri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Yeni Boğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir de “Kardeş belediyemiz tarafından yapılan lunapark aramızdaki kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendirmiş olacak. Belediye Başkanımız Doğan’a ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -
 -