Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Bilgi İşlem Müdürlüğü

İsmet KUNTTAŞ
Bilgi İşlem Müdürü

Haberler

Türkiye’ye Örnek Belediyeyiz

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 4879
Türkiye’ye Örnek Belediyeyiz

İzmit Belediyesi’nde kıdem töreni düzenlendi. Belediyenin çeşitli müdürlüklerinde görev yapan 5, 10, 15, 20 ve üstü yıllarını dolduran 165 personele düzenlenen törenle ödül verildi.

Kuruçeşme’deki Erol Olçok Kültür Merkezi’nde düzenlenen kıdem yılı ödül törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile çalışanlar katıldı.

Başarı Hepimizin

Ödül töreninde konuşan Başkan Doğan “iş huzurunun en iyi olduğu bir belediyede çalışıyoruz. Hep birlikte her geçen yıl daha iyiye gidiyoruz. İzmit Belediyesi Türkiye’de örnek bir belediyedir. Yaptığımız çalışmalar projeler örnek alınıyor. Bu projeleri hep birlikte yapıyoruz. Sizlerden isteğim, karşınızdaki vatandaşı anneniz, babanız, komşunuz, akrabanız, arkadaşınız gibi görün.

Vatandaşı Memnun Edeceğiz

Vatandaşlarımızın kalbini kırmadan, onları memnun ederek çalışmalarımızı yapacağız. Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz vatandaşı ne kadar çok memnun edersek gönlümüz de o kadar ferah olur. Her birimiz bir ailenin ferdiyiz, birlik ve beraberlik içinde olalım. Biz iş arkadaşıyız, kader birliği yapmış arkadaşlarız. Emeklerinize teşekkür ediyorum.

Birlik Beraberlik İçinde olacağız

Ülkemizin dışında birçok yerde savaşlar var. Her tarafımız adeta yanıyor. Bu ateşi ülkemize de yaymaya çalışıyorlar. Ama başarılı olamayacaklar. Halimize şükredeceğiz, ülkemizin birliğine, beraberliğine sahip çıkacağız, işimizi iyi yapacağız, çocuklarımızı iyi yetiştireceğiz. Biz güçlü olmak ve şehrimizi daha iyi duruma getirmek zorundayız” şeklinde konuştu.

 -
 -