Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

BAŞKAN DOĞAN YENİDOĞAN MAHALLE TURUNDA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1951
BAŞKAN DOĞAN YENİDOĞAN MAHALLE TURUNDA

İzmit’teki mahalle inceleme gezileri devam ediyor. Yaklaşık 10 yıl önce başlatılan ve şimdiye kadar hiç aksatılmadan gerçekleştirilen mahalle inceleme gezisinin sonuncusu Yenidoğan’da yapıldı.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yardımcısı Serkan Yeğnidemir ile daire müdürlerinin katıldığı inceleme gezisinde Mahalle Muhtarı Ayhan Karayel’de hazır bulundu. Başkan Doğan ve beraberindekiler, Yenidoğan’da adım atmadık cadde ve sokak bırakmadılar. Esnaflara hayırlı kazançlar dileyen, vatandaşlarla sohbet eden, mahalle sakinlerinin istek ve şikâyetlerini de dinleyen Doğan, inceleme gezisinin sonunda teknik ekibiyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Pazar Yeri İçin Çalışmalar Sürüyor

Başkan Doğan yaptığı açıklamada “Yenidoğan Mahallemizi karış karış gezdik. Büyük problemimiz yok. Mahallemizde sokak arasında kurulan semt pazarını kapalı pazara taşınması konusunda çalışmamız var. Kapalı pazar için yer istimlâk çalışmalarımız devam ediyor. Bu mahallemizde de bir park ihtiyacı var. Bunun için de yer arıyoruz. Bir vatandaşımızın uygun bir yeri var. Kendisini ikna edebilirsek parkı oraya yapmayı planlıyoruz. Şehrimizin en büyük kültür merkezini burada yaptık. Cuma akşamı açılışını yapacağız. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnun olduğunu görmekten mutlu olduk” dedi.

 -
 -
 -