Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

BİR TÜYSÜZLER'DE BİR YEŞİLOVA'DA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1765
BİR TÜYSÜZLER'DE BİR YEŞİLOVA'DA

Başkan Doğan mahallelerde inceleme gezilerine aralıksız devam ediyor.

Zamanının büyük kısmını İzmit’in cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine de büyük önem veriyor.

Göreve geldiği yaklaşık 9 yıl önce mahalle inceleme gezilerini başlatan Başkan Doğan, Tüysüzler Mahallesi’nde de incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve AK Parti Mahalle Temsilcisi Ferit Balki ile birlikte cadde ve sokakları dolaşan Doğan, bölgedeki çalışmaların durumu hakkında ilgililerden bilgi de aldı.

Vadi İzmit’te

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezisi sırasında bölgedeki Vadi İzmit konut bölgesine de geçti. İzmit’in en büyük konut projelerinden olan Vadi İzmit’in son durumu hakkında firma yetkililerinden bilgi de alan Doğan “Vadi İzmit konutlarımız hızla yükseliyor. Kaba inşaatlar hemen hemen bitmiş durumda. Bu dönemin sonunda konutlarımızın hepsi bitmiş olacak. Burası, şehrimizde yeni bir yaşam alanı, doğa ile iç içe güzel bir yaşam merkezi olacak ve bölge değer kazanacak. Bölgede yapılan modern yapılarla Gültepe ve Fatih mahallelerimiz de kendi kendine bir dönüşüm yaşanacak bu da hem vatandaşlarımızın, hem de şehrimizin önemli bir kazanımı olacak” dedi.

Başkan Doğan, daha sonra Yeşilova Mahallesi’ne geçerek Merkez Camii’nde vatandaşlarla çay için sohbet etti.

 -
 -
 -
 -