Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

DOĞAN EKİBİYLE ALİKAHYA ATATÜRK MAHALLESİ’NDEYDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2161
DOĞAN EKİBİYLE ALİKAHYA ATATÜRK MAHALLESİ’NDEYDİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan mahalleri karış karış dolaşmaya, vatandaşları dinleyip yerinde tespitlerde bulunmaya devam ediyor.

Mahalle incelemeleri kapsamında Başkan Doğan’ın son durağı Alikahya Atatürk Mahallesi oldu.

Mahallede tespitlerin yapıldığı ve vatandaşların taleplerinin alındığı inceleme gezisinde Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve mahalle muhtarları da hazır bulundu.

Tespitler Yapıldı

Esnaflarla ve bölge sakinleriyle sohbet eden, cadde ve sokakları gezerek eksikleri yerinde tespit eden Doğan, teknik ekibiyle değerlendirmelerde bulundu. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle tırpan, ağaç budama çalışmalarının yoğunlaştığı mahallede, asfalt çalışmaları konusunda da gerekli tespitler yapıldı.

Her Alanda Hizmet Var

Mahalle inceleme gezisiyle ilgili açıklamada bulunan Başkan Doğan "şehrimizin tüm mahalleri bizim için ayrı önem taşıyor. Alikahya da bizim gözbebeğimiz olarak gördüğümüz ve hizmet sunduğumuz bir mahallemiz. Bu bölgede gerçekten çok güzel hizmetler yaptık. Mahallemizin parkından, okuluna, camisinden, yollarına, alt yapısından üst yapısına, parkelerine, çorba çeşmesine, sosyal alanlarına, etüt merkezlerinden İZMEK kurslarına, düğün salonuna kadar her alanda hizmetlerin en güzelleriyle buluşturduk. Ve mahallemizde inşa ettiğimiz kapalı pazarımız da önümüzdeki günlerde hem pazarcılarımızın, hem de pazar alışverişi için gelen vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Bisiklet Yollarını Kullanın

İzmit Belediyesi tarafından mahallede yapılan bisiklet yollarını da inceleyen Başkan Doğan, bisiklet kullanan gençlerle sohbet etti. Bisiklet kullanmanın faydalarını anlatan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bisiklet yollarının önemi konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

 -
 -
 -
 -
 -