Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

MAHALLE TURU KARADENİZLİLER’DEYDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2451
MAHALLE TURU KARADENİZLİLER’DEYDİ

İzmit’teki mahalle inceleme gezileri hız kesmeden devam ediyor. Son mahalle inceleme gezisi Solaklar yolu üzerindeki Karadenizliler Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

İnceleme gezisine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri, Mahalle Muhtarı Fikri Narin ile AK Parti Mahalle Temsilcisi Mehmet Güçlü katıldı. Başkan Doğan ve beraberindekiler, cadde ve sokakları gezerek ihtiyaçları yerinde tespit ettiler. Vatandaşlarla sohbet edip, istek ve şikâyetleri dinleyen Doğan, çocuklara da top dağıttı.

Yeni Park Yapılacak

Başkan Doğan “Karadenizliler Mahallemiz imar ile ilgili sorunları olan bir bölgemiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana elimizden geldiği kadar imar konusundaki kısıtlılığa rağmen, camisi, kursu, okulu, meslek edindirme kursu, parkına kadar elimizden gelen desteği verdik. Mahallemizde yeni bir oyun sahası ve park yapıyoruz.

Karadenizliler Gelişen Bir Bölge

Okulumuzun bazı eksikleri var, müdür beyle görüştük. Vatandaşlarımızın talepleri oldu. İZAYDAŞ’a giden arabalardan kaynaklı bazı sorunları var. Bu sorununu da çözmek için çalışıyoruz. Buralar gelişen yerler. Gelişme alanlarında sorunlar bitmez. Geliştikçe yeni ilave şeyler olur. Daha güzel bir Karadenizliler Mahallesi için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 -
 -
 -
 -