Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Mehmet ERSOYLU
Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİNDEN ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE ÖZEL PROGRAM

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 139
İZMİT BELEDİYESİNDEN ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE ÖZEL PROGRAM

İzmit Belediyesi, özel gereksinimli bireylerin sosyalleşeceği, özgüven kazanacağı ve hayatla olan bağlarını güçlendireceği özel bir etkinlik programı hazırladı

Özel bireylere yönelik birçok projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi, Ekim ayı boyunca sürecek özel bir etkinlik programı hazırladı. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından özel gereksinimli bireylerin mesleki rehabilitasyonla sosyal becerilerini, iletişim becerilerini ve özgüvenlerini desteklemekle birlikte sosyal aktivitelerde bulunarak gündelik hayata uyum sağlamaları amacıyla hazırlanan etkinlik programı düzenli olarak hafta içi her gün Down Cafe’de gerçekleşecek.

Dolu Dolu Program Hazırlandı

11 Ekim’de başlayarak 29 Ekim’e kadar devam edecek olan etkinlik programı özel gereksinimli bireyler için özel olarak hazırlandı. Program boyunca egzersiz saatleri ve sohbet saatlerinin yanı sıra özel bireyler ahşap boyama, takı tasarımı, keçeden tasarım, kokulu taş, mandala boyama, kumaş boyama ve seramik atölyelerine katılacak. Dans ve müzik eğitimleri, toplumsal yaşam beceri eğitimi, meslek tanıtımı ve beslenme eğitimleri ile film izleme etkinliklerinin gerçekleşeceği programda ayrıca özel bireyler için geziler de düzenlenecek.

 

 

 

 -
 -
 -
 -
 -