Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Mehmet ERSOYLU
Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

KİLOMETRELERCE YOL GİDİP ÖRNEK PROJE İNCELEDİLER

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 222
KİLOMETRELERCE YOL GİDİP  ÖRNEK PROJE İNCELEDİLER

Yurt genelinde başarıyla uygulanan uygulamaları yerinde incelemeye ve geliştirerek İzmitli’ye daha iyi hizmet olarak sunmaya devam eden İzmit Belediyesinin personelinin yolu bu kez Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne uzandı

İzmit Belediyesi, toplumun dezavantajlı gruplarına sunduğu hizmetlerine yenilerini eklemek ve İzmit’in sosyal destek haritasını geliştirmek amacıyla yurt genelinde örnek projeleri yerinde izlemeye devam ediyor. Projelerin hazırlık aşamalarında benzer çalışmaların detaylarını araştırarak geliştiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibi bu kez rotasını Mersin’e çevirdi. İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ve sosyal hizmet uzmanı Miray Onur, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne konuk olarak birçok proje yerinde inceledi.

Tecrübelerini Paylaştılar

İzmit Belediyesi’nin ziyareti kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Bayram Dölen, Engelliler Şube Müdürü Abdullah Gerboğa, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu, Kadın Şube Müdürü Edibe Sahil, Aile ve Çocuk Şube Müdürü Hasbi Salman, Gönüllüler Şube Müdürü Hava Güngeç, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Özlem Yaşar ve Sosyal Yardımlar Şube Müdürü Engin Yıldırım faaliyete geçirilen projeleri göstererek detaylı bilgi aktardı.

Misafirperverlik Örneği

Mersin Büyükşehir Belediyesi idari kadrosu, İzmit Belediyesi ekibini tüm misafirperverliğiyle ağırladı, iş, işleyiş ve hizmetlerine dair detaylı sunumlar gerçekleştirerek yeni projelerinde İzmit Belediyesine başarılar diledi. İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ve beraberindeki Miray Onur, tüm samimiyetleriyle tecrübelerini kendilerine açan Mersin Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür edip İzmit Belediyesi adına hediyeler takdim etti.

 

 -
 -
 -