Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Duyurular

BASINA VE KAMUOYUNA DUYURULUR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 554

İstiklal Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafımızın, bölgedeki elektrik sorununun çözülmesi için bir an önce başlanması talebi üzerine harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin, SEDAŞ ile birlikte gerçekleştirdiği alt yapı ve ardından parke tadilatı çalışmaları esnafın tepkisine mahal vermeyecek şekilde devam etmektedir.

“İzmit Tepecik Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan EVKUR Alışveriş Merkezi’nin elektrik şebeke hattının arızalanması sebebiyle, ilgililer tarafından SEDAŞ ve İzmit Belediyesi ekiplerinden yardım istenmiştir. Söz konusu İstiklal Caddesi esnafı tarafından şikayete konu olan arızanın bir an önce giderilmesi istenmiştir.

Fen İşleri Müdürlüğü’müz ile SEDAŞ’ın ortak çalışmasıyla No.: 23 ile No.: 51 arasında bulunan alanda; 27-28 Şubat tarihlerindeki sokağa çıkma kısıtlaması içerisinde 2 gün boyunca altyapı çalışması yapılmış ve ivedilikle sonlandırılmıştır.

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İstiklal Caddesi’nde mağduriyet yaşanmaması için, esnafımızın talebi ile gerçekleştirilen alt yapı çalışmasının hemen ardından yine bölge esnafının yoğun talebi ile parke zeminin tadilatı işine başlamıştır. 120 metre uzunluğundaki çalışma bugün içerisinde bitirilecek olup, vatandaşlarımızın kullanımına sunulacaktır.”

Saygılarımızla.

İzmit Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü

 

 -
 -