Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

BAŞKAN DOĞAN’DAN ÇELİK’E ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1472
BAŞKAN DOĞAN’DAN ÇELİK’E ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın veda ziyaretleri İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ile devam etti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’e ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Doğan, en uyumlu çalıştığı kurumlardan birinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olduğu ifade etti.

Katkı Vermeye Çalıştık

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Belediye başkanlığımızın 10 yılı bitiyor. Bu süre içerisinde en yakın çalıştığımız kurumlarımızdan bir tanesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müzdür. Hep birlikte geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine öğretimine katkı vermeye çalıştık”ifadelerinde bulundu.

Destek Olmaya Devam Edeceğiz

Konuşmalarına devam eden Başkan Doğan “bir anlamda bu ziyaretimiz veda özelliği de taşıyor. Okullar sanki benim bir parçam gibi oldu. Okullarımıza yapılan hizmetler beni ayrıca mutlu etti. Bir veli olarak, eski bir başkan olarak veya eski bir milletvekili bundan sonra da elimizden gelen desteği yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ortak Bir Kurum Gibi Çalıştık

Başkan Doğan’ın ardından konuşan ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik de “eğitim camiası adına en büyük teşekkürü Nevzat Başkanımıza ediyoruz. Kocaeli’nin eğitimi ilgili olarak başkanımıza ne zaman bir şey söylesek hemen gereğini yapmıştır. Milli Eğitim ile İzmit Belediyesi ortak bir kurum gibi çalışmıştır” dedi.

İş Birliğimiz Örnek Olmalı

Ben birçok ilde çalıştım. Fakat İzmit’te çok uyumlu çalıştık. Bu uyumun tüm ilçelere örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü eğitim bir ülkenin vazgeçilmezidir. Eğitime yapılan yatırım hiçbir zaman heba olmayan bir yatırımdır” dedi.

 -
 -