Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

BAŞKAN DOĞAN’DAN İL MÜFTÜSÜNE VEDA ZİYARETİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1570
BAŞKAN DOĞAN’DAN İL MÜFTÜSÜNE VEDA ZİYARETİ

31 Mart’ta görev süresi sona erecek olan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın veda ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Doğan, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan’a da veda ziyaretinde bulundu.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “görev süremiz boyunca kurum, kuruluş ve yöneticilileriyle her zaman yakın ilişki içerisinde olduk. Ama İl Müftülüğümüz ile ayrı bir süreç yaşadık. Özellikle Yusuf Hocamla ayrı bir kardeşlik bağı kurduk. Bir din kardeşi olarak, bu memleketin evladı olarak bir gönül birliğimiz oldu.

Görevi Sibel Gönül’e Devredeceğiz

Benim görev sürem bitmek üzere. Bu makam ve mevkiler hizmet etme onurunun yaşandığı yerlerdir. Biz bu onuru 10 yıl boyunca yaşadık ve yeterli olduğunu düşündük. Sürecimizi güzel bir şekilde bitirip, başkanlığımızı partimizin ve cumhur ittifakının adayı olan Sibel hanımefendiye devredeceğiz. Benim için en önemli kısmı da geride güzel işler, güzel dostluklar ve hoş bir seda bırakmaktır.

İnancımız Gereği Yaptık

Görev süremiz boyunca, camilerimize, Kuran kurslarımıza desteği her zaman önemsedik, ortak sosyal faaliyetlerimize çok önem verdik. Başladığımız günden bugüne güzel mesafeler aldık. Bu hizmetleri sadece işimizin gereği olarak değil, inancımız gereği boynumuzun borcu olarak gördük. Hocama yaptığı güzel yönetim, güzel ilişkiler ve çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Buruk Ziyaret

Başkan Doğan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirten İl Müftüsü Yusuf Doğan da “bu ziyaret biraz buruk. Her başlangıcın bir sonu var. Önemli olan oradan ayrılırken hem yüz akıyla, hem hayır dualarıyla güzel hizmetler, güzel eserler bırakarak ayrılmaktır.

Desteklerinizi Esirgemediniz

Beraber çalıştığımız süre içerisinde sizinle ilişkimiz daha farklıydı. Sizlerin çok desteğinizi gördük. Hem Büyükşehir Belediyesi, hem İzmit Belediyesi olarak sizleri her zaman yanımızda gördük. Bundan da her zaman övgüyle bahsettik. Bundan sonraki hayatınızda sağlıklı, güzel bir ömür ve başarılı hizmetler diliyoruz. Milletimiz ve devletimiz bundan sonraki hayatınızda da sizden güzel hizmetler bekliyor. Allah yar ve yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.