Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

BAŞKAN DOĞAN’DAN İZGAZ’A ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1590
BAŞKAN DOĞAN’DAN İZGAZ’A ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı kurumlara yapmış olduğu veda ziyaretleri, İZGAZ ile devam etti. İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Öztürk’ün makamında gerçekleşen ziyarette 10 yıllık süreçte İzmit Belediyesi ile İZGAZ’ın ortak çalışmaları ele alındı.

Güzel İlişkiler Kurduk

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “görev süremiz bitmeden genel müdürümüzü ziyaret etmek istedik. 10 yıllık görev süremiz boyunca kurumumuzlailişkiler kurduk. Bu ilişkilerin kurulmasında değerli müdürümüzün çok güzel katkıları oldu. Özellikle Akmeşe’ye doğalgaz gitmesi gibi konularda emekleri çok büyük. İZGAZ vatandaşımızın istek ve ihtiyaçlarına her zaman cevap veren bir kurum oldu zorlandığı konularda çok güzel işler yaptı. İZGAZ’a teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

En Uyumlu Biz Olduk

Konuşmalarına devam eden Başkan Doğan “Hep şöyle İZGAZ ile kavga eden bir belediye başkanı gibi görüldük. Aslında kısa süreli yaşanan sorunlardan sonra belki de en uyumlu biz olduk. Bizim derdimiz şehre hizmetti. Hizmeti sağlayan kuruluşları baş tacı yaptık” dedi.

Başkanımız Bize Yol Gösterdi

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Doğan’a teşekkür eden İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Öztürk ise “ben öncelikle başkanımıza nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İzmit Belediyesi ile İZGAZ arasında son 10 yıllık süre içerisinde tatlı-sert durumlar oluştu fakat biz bu durumu şöyle algılıyoruz. Başkanımız bize daha iyi hizmet vermemizin yolunu göstermeye çalıştı. Vatandaşımızın hassasiyetlerini bize iletti. Biz bunu hep böyle algıladık” şeklinde konuştu.