Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN, CEDİT TARİHİ BİR DÖNÜŞÜM YAŞIYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1661
DOĞAN, CEDİT TARİHİ BİR DÖNÜŞÜM YAŞIYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Cedit Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcıları ve teknik ekibiyle yaptığı incelemede Doğan’a Mahalle Muhtarı Vedat Yoldaş da eşlik etti. Vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Doğan, esnafı da ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Ziyaret sırasında Kocaeli Devlet Hastanesi bölgesin deki yol ve otopark çalışmalarını da inceleyen Doğan “bir yandan Cedit’te kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ederken; diğer yandan da mahallemiz için planladığımız projelerimizi yürütüyoruz. Mahallemizde, kaldırım, asfalt tamirleri, yeşil alan düzenlemeleri gibi çalışmalarımız devam ediyor.

Yeni Devlet Hastanesi Hayalimdi

Mahallemizde devam eden en önemli çalışmalarımızdan biri de Kocaeli Devlet Hastanesi’nin eski yerinde yürütülen meydan ve otopark düzenleme projesidir. Bu çalışmalarımızda sona gelindi. Bu hastane, milletvekilliği dönemimdeki en büyük hayallerimden biriydi. Belediye Başkanı olduktan sonraki en çok arzu ettiğim şeyde, bu sahneyi görmekti. Bugün yeni bir devlet hastanesi var. Her şeyiyle dört dörtlük bir hastane oldu, çalışmaların tamamlanmasıyla da bu hastane meydanına ve otoparkına kavuşacak. Cedit Mahallemiz tarihi bir dönüşüm sürdürüyor. Bir taraftan kentsel dönüşüm projesi, bir taraftan hastanesi, çevre düzenlemesi ve otoparklarıyla mahallemizde her alanda hizmet var” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -
 -