Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN ERENLER’DE

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1861
DOĞAN ERENLER’DE

Haftanın iki günü mahalleri gezen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın son durağı Erenler oldu.

Mahallede adım atmadık sokak, sıkmadık el bırakmayan Başkan Doğan’a inceleme gezisinde Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve Muhtar Yaşar Eker ile AK Parti Mahalle Temsilcisi Levent Terzi eşlik etti. Ziyarette vatandaş ve esnafla sohbet eden Başkan Doğan,  istek ve şikâyetleri tek tek not aldırdı.

Yer Bulamıyoruz

Erenlerin, İzmit’in en eski mahallerinden biri olduğunu ve çarpık yapılaşmanın hizmetler sırasında bazı olumsuzlukları beraberinde getirdiğini belirten Doğan “başkan yardımcılarımızı daire müdürlerimiz ve teknik ekibimizle birlikte Erenler mahallemizi gezdik. Çok şükür büyük bir sorunumuz yok. Eski bir mahalle olması ve çarpık yapılaşmanın getirdiği bazı sorunlarımız var.

Pazar İçin Ring Servisi

Mahallemizde konak ve park yapmak istiyoruz ama yer bulmakta zorlanıyoruz. Erenler Mahallemizin pazar ihtiyacı için de çözüm arayışı içerisindeyiz. Merdiven, kaldırım gibi ufak tefek tamiratlarımız var. Hayatın akışını, yaşamın kalitesini düşürecek eksikler yok, ancak bu kaliteyi daha da yukarıya çıkarak hizmetlerimiz olacak” şeklinde konuştu.

 -
 -