Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN KANDIRA’DA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1701
DOĞAN KANDIRA’DA

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kandıra’yı ziyaret etti.

İlçe Belediye Başkanı Ünal Köken’in de yer aldığı ziyarette İzmit Belediye Başkanı Doğan, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener ve yönetimiyle bir araya geldi. Kandıra’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkanı Doğan, her biriyle yakından ilgilenip, sohbet etti.

Kandıra’nın Ayrı Bir Yeri Var

Kandıra’nın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu söyleyen Doğan “Kandıramız Kocaeli’nin göz bebeğidir. Milletvekilliği dönemimden itibaren belediye başkanlığım döneminde de Kandıra’ya sık sık geliyorum. Milletvekilliği döneminden biliyorum, Kandıra’ndaki hastanelerimizi, okullarımızın, sağlık ocaklarımızın durumu içler acısıydı. Bugün Kandıramız köy yollarından, parklarına, hastanesinden, okullarına kadar her alanda çok güzel. Bir yandan devletimiz, hükümetimiz, bakanlıklarımız, diğer yandan Büyükşehir ve Kandıra Belediyemiz hakikaten çok güzel bir işbirliği içerisindeler. Biz de İzmit Belediyesi olarak, ilçemize destek olmaya, kardeşlerimizi mutlu etmenin gayreti içindeyiz. 3 yıldır Kandıra’daki öğrencilerimize bisiklet dağıtıyoruz. Kandıralı muhtarlarımızı da muhtaralar günü etkinliklerimizde misafir ediyor ve onların da gününü kutluyoruz” dedi.

Başkan Doğan’ın ziyaretlerinden büyük onur duyduklarını belirten Kandıra Muhtarlar Dernek Başkanı Musa Yener’de “Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın ilçemize olan ilgi ve sevgisini gönülden hissediyoruz. Gerek çocuklarımıza bisiklet hediyeleri, gerekse muhtıralar günü etkinliklerine ilçemiz muhtarlarını da dâhil etmesi bizleri çok mutlu ediyor. Kendisine hem destekleri, hem de ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -