Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

Doğan, Milletimiz Hizmet Edenleri Unutmaz

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 3847
Doğan, Milletimiz Hizmet Edenleri Unutmaz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  Leyla Atakan'ın 45. ölüm yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında “Türk insanının hizmet edenleri unutmadığını söyledi.

Başkan Doğan mesajında “elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Leyla Atakan ve çalışma arkadaşlarını anmanın, onlara saygı duyduğumuzu göstermenin en güzel yolu İzmit’i Türkiye’de ve Dünya’da tanınan bir şehir haline getirmektir. Türk siyasetinin ilk kadın il başkanı ve İzmit'in ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan, Türk siyasi tarihinde önemli bir yere sahip, adil ve tarafsız yönetim anlayışı ile örnek bir siyasetçidir. Belediye başkanlığı yaptığı dönemde İzmit'e büyük katkılar sağlamış olan Leyla Atakan, yaptığı hizmetlerle bugün dahi İzmitliler tarafından hatırlanmakta, saygı ve minnet ile anılmaktadır” dedi.

Milletimizin şehrimize, ülkemize hizmet edenleri asla unutmayacağını da vurgulayan Başkan Doğan “şehrimize hizmet etmiş ve hakkın rahmetine kavuşmuş olan Leyla Atakan'ı, çalışma arkadaşları İsmail Kolaylı, Abdurrahman Yüksel ve Feridun Özbay'ı aramızdan ayrılışlarının 45. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyorum" şeklinde konuştu.