Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN; ÖNEMLİ OLAN HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1521
DOĞAN; ÖNEMLİ OLAN HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Müftüsü Süleyman Küçük’e veda ziyaretinde bulundu.

31 Mart’ta görev süresi sona erecek Başkan Doğan’ın İlçe Müftüsü Küçük’e gerçekleştirdiği ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti. Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Doğan “görev süremiz boyunca ilçe müftümüzle güzel işbirliklerimiz oldu. İzmit Belediyesi olarak Kur’an kursları, camilerimiz bakım onarımı, temizliği, çevre düzenlemeleri, din görevlilerine tablet dağıtımları, yurt dışına gitmeleri gibi birçok faaliyet yaptık. Müftülük çok önemli ve kutsal bir görev alanıdır. Bizim de çok önemsediğimiz çalışmaları sürdürüyorlar. Şehrimizdeki güzel birliktelik ve güzel uyum bundan sonra da sürecek.

Geride Hoş Seda Bırakmak

Mart sonunda görev süremiz sona eriyor. Yerimizi bırakacağımız gönlümüzdeki kişi Sibel hanımdır. Bu birlik ve beraberlik onunla da devam edecektir. Biz bu makam ve mevkileri hizmet etme yeri olarak gördük. 10 yıl bu onuru yaşamak için yeterli bir süredir dedik ve aday olmadık. Geride hoş bir seda bırakabildiysek bu bizim için en büyük ödüldür” dedi.

Halkın Duasını Kazandınız

Ziyaret için Başkan Doğan’a teşekkür eden müftü Küçük de “İzmit’te gördüğümüz yakın ilgiyi, değerlere değer katma gayretiniz çok güzel. İyi ki görevimin son yıllarında İzmit nasip olmuş ve iyi ki buradayım. Samimiyetiniz, teveccühünüz, taleplerimizi hiç bir zaman geri çevirmeyişiniz çok önemli. Size her zaman dua ettik. Toplumun her kesimini kucaklayan bir hizmet anlayışınız var. Yaptıklarınız halkın duasını almanıza vesile olacaktır” şeklinde konuştu.

 -