Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN; VAAD ETTİKLERİMİZDEN FAZLASINI YAPTIK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1779
DOĞAN; VAAD ETTİKLERİMİZDEN FAZLASINI YAPTIK

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yeni yıl mesajı yayımlayarak “2018 yılı İzmit Belediyesi’nin gurur yılı oldu” dedi.

Başkan Doğan mesajında “2019’a girerken 10 yıl önce  vatandaşlarımıza vadettiğimiz projelerin tamamını bitirmenin hatta vadettiklerimizden daha fazlasını gerçekleştirmenin gurur ve mutluğu içerisindeyiz. 10 yıllık hizmet süremiz boyunca İzmit’imizi tarihi geçmişine, doğal güzelliklerine, kültürüne ve adına layık olarak dünyada tanınan marka bir şehir yapmak için var gücümüzle çalıştık. Görev süremiz boyunca bir yandan şehrin alt ve üst yapı gibi acil çözüm bekleyen hizmetlere odaklanırken, diğer yandan da belediyecilikte yeni bir soluk ve yeni bir anlayış getirdik.

MARKA ŞEHİR İÇİN ÇALIŞTIK

Bu amaçla çıktığımız hizmet yolunda klasik belediyecilik kalıplarının dışına çıkarak, uluslararası anlayışta çalışmalarımızı sürdürdük. İzmit’i dünyada tanınan Türkiye’nin cazibe merkezi marka bir şehir haline getirmeye çalıştık. İzmit Belediyesi olarak kaynaklarını israf etmeden, hizmeti insana, zamana ve şehrin geleceğine saygıyı esas aldık. Sadece temel belediyecilik hizmetlerini değil aidiyet duygusunu yüceltici, şehriyle gurur duyan bir atmosferi oluşturacak çalışmaları adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirdik.

HER YENİ YIL YENİ UMUTLAR, YENİ PLANLAR DEMEKTİR

Her yeni yıl bizler için yeni umutlar, yeni planlar demektir 2018 veda ettiğimiz şu günlerde 2019’un Türkiye’nin hedeflerine bir adım daha yaklaştığı, İslam ülkelerindeki, gönül coğrafyamızdaki acıların, kanayan yaraların dindiği bir yıl olmasını diliyorum. Bu düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” görüşlerine yer verdi.