Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
4°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN VE GÖNÜL’DEN İZMEK'E ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1907
DOĞAN VE GÖNÜL’DEN İZMEK'E ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül İZMEK kursiyerlerini ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, Yenidoğan Mahallesi’nde bulunan Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi ile Belsa B Blok’daki İZMEK kursiyerleriyle bir araya geldiler.

Binlerce Kişi

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 10 yıl önce göreve geldiklerinde İZMEK’te bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda kurs ve kursiyer olduğunu belirterek “Bugün İZMEK bünyesinde 52 ayrı kurs merkezinde 95 branşta yaklaşık 15 bin kursiyer bulunuyor. Şimdiye kadar İZMEK kurslarından 100 binin üzerinde kişi yararlandı.  İZMEK en büyük halk üniversitesine dönüştü. Her yaştan kişiye hitap eden kurslarımız var. İZMEK hem meslek öğretiyor, hem de yeni dostluk ve arkadaşlıkların oluşmasını sağlıyor” dedi.

Kadınların Gücü

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de ziyaretlerde yaptığı açıklamada “AK Parti ile birlikte kadınların gücünü daha fazla hissetmeye başladık. İzmit Belediyesi’de kadınlara en çok destek veren belediyelerin başında geliyor” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -