Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

DOĞAN ZİRAAT ODASI’NDA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1309
DOĞAN ZİRAAT ODASI’NDA

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Ziraat Odası Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan’ın da yer aldığı ziyarette Doğan ve Gönül, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede tekrar Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Yusuf Karaaslan ve ekibini tebrik ettiler.

Ziyaret için Doğan ve Gönül’e teşekkür eden İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan “Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ile güzel çalışmalar içerisinde bulunduk” dedi.

Yanlarında Olduk

Başkan Doğan da Karaaslan ve ekibine kutlayarak “2014 yılında köylerin belediyemize bağlanmasının ardından Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nü kurduk. Müdürlüğümüzde görevli veteriner hekim ve ziraat mühendisimiz köylümüzün emirindedir. Sürekli olarak eğitimler veriyoruz. Köylerimizin üretim kabiliyetinin artması, emeklerinin istediği noktaya ulaşması konusunda destek oluyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de “Nevzat başkanımızdan alacağımız hizmet bayrağını daha da yükseklere çıkarmak için çalışacağız” dedi.

 -
 -