Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
3°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

HIZINA YETİŞİLMİYOR GÜNDÜZ MERKEZDE GECE KÖYLERDE

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1635
HIZINA YETİŞİLMİYOR GÜNDÜZ MERKEZDE GECE KÖYLERDE

Gündüz Merkezde, Gece Köylerde

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın hızına yetişilmiyor. Gündüz şehir merkezinde ziyaretlerde bulunan Başkan Doğan, akşamda köylerde yoğun mesai harcıyor.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları ile birlikte 5 köy ziyaretinde bulunan Başkan Doğan, köylerde adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmadı. Yassıbağ Köyü’yle başlanan ziyaretler Çubuklu Bala, Çubuklu Osmaniye, Orhaniye ve Kısalar köyleriyle devam etti. Köy sakinlerinin büyük ilgiyle karşıladığı Başkan Doğan ve beraberindekiler, vatandaşları dinleyip, uzun süre sohbet etti.

Şehirden Köye Göç Olsun İstiyoruz

Köy fırınında yapılan mancarlı pide ikramlarının yapıldığı ziyaretlerde çocuklarla şakalaşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “dokusunu ve kokusunu bozmadan köylerimize hizmet ediyoruz. Köylere hizmeti her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. Ayrı gayrı demeden, siyasi görüşlerine bakmadan inanç ve büyük istekle hizmet ediyoruz. Muhtarlarımızla güzel bir işbirliği içerisindeyiz. Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız çalışmalarla artık köyden şehre değil, şehirden köye göç olsun istiyoruz” dedi.

Artık Köylerde Her Şey Var

Parkesinden, asfaltına, konağından İZMEK kurslarına, parkından, bayanlara özel fitnees salonlarına kadar köylerde hayatın her alanında hizmet olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan “köylerdeki yollarımız şehirdekilerden farksız. Artık vatandaşımız ayağına çamur değmeden kapısının önüne kadar gelebiliyor. Okullarımıza, camilerimize destek oluyoruz” şeklinde konuştu.

Yılsonuna Kadar Gaz Bağlanacak

İzmit’in köylerinde doğalgaz bayramının da yaşandığını belirten Doğan “köylerimiz de şehirdeki tüm imkânlara sahip olacak dedik, söz verdik ve bu sözümüzü de yerine getiriyoruz. Akmeşe’den sonra yıl sonuna kadar 11 köyümüz daha doğal gaza kavuşacak” dedi.

Cazibe Merkezi Oldu

Köylülerin kendileri için ayrı bir anlam taşıdığını belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ta “genelde hükümetimizin, yerelde de belediyelerimizin çalışmalarıyla köylerimizi cazibe merkezi haline geldi. İzmit’in köyleri çok iyi durumda, şehirdeki tüm imkanlar köylerimizde de mevcut” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -
 -
 -
 -