Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

HÜRRİYET KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VATANDAŞTAN YANA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2251
HÜRRİYET KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VATANDAŞTAN YANA

Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Faruk Mamik ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyaretlerinde dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Hürriyet “görev süremiz boyunca hayata geçireceğimiz projelerimizi vatandaşımızı yalnız bırakmadan, onları memnun ederek, vatandaşın lehine uygulamak isteriz. Koruyucu, kollayıcı yönümüzü ön planda tutarak projelerimizi uygulamak isteriz” dedi.

Kentimize Değer Katacak Projeler

Ziyarette kentsel dönüşüm konusuna da değinen Hürriyet “bugüne kadar yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarının çoğu ne yazık ki vatandaşlarımızı mağdur etmiştir. Ben bu konuda hassasım. Hukukçu olmamın da biraz farkındalığı var, adalet duygum da yüksek. Ben vatandaşımın tarafındayım. Yapılacak işin kimseyi mağdur etmeden, herkesin hoşnut olabileceği tarzda uygulanması çok kıymetli bir şey. Önemli olan bu projelerin kentimize değer katmasıdır” şeklinde konuştu.

Görev Düşerse Yanınızdayız

Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Faruk Mamik de “şehrimizde yapılacak kentsel dönüşüm projelerinizde müteahhitler olarak katkı sağlamak isteriz. Bu konuda bize ne görev düşerse her zaman yanınızdayız” diyerek İzmit Belediye Bakanlığı görevinde Hürriyet’e başarılar diledi.

 -
 -