Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

İZMİT GGM GİRİŞİMCİSİNE KKTC’DEN ÖDÜL

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1500
İZMİT GGM GİRİŞİMCİSİNE KKTC’DEN ÖDÜL

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi sayesinde kendi şirketini kurarak insan kaynakları istihdam stratejisi üzerine çalışmalar yapan Baba Kariyer Şirketi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Yılın En İyi Girişimcisi ödülünü aldı.

KKTC Turizm Bakanlığı tarafından bu sene 4.sü düzenlenen yılın en iyileri ödülleri sahipleri buldu. İstanbul’da Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi sayesinde kendi şirketini kuran Lokman İlhan’ın sahibi olduğu Baba Kariyer Şirketi de ödül kazandı.

Başkan Doğan Sayesinde

Siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda ünlünün katıldığı gecede en iyi girişimci ödülünü kazanmanın mutluğunu yaşayan Lokman İlhan “bu ödülü İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan sayesinde kazandık. Başkanımızın isteği ile kurulan Genç Girişimciler Merkezi sayesinde kendi şirketimizi kurup uluslararası bir ödül kazanın gurunu yaşıyoruz. İzmit Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi sayesinde kendi şirketini kuran İlhan 350 firmaya danışmanlık ve insan kaynakları hizmeti veriyor.

 -