Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

İZMİT KAFASI DERGİSİ YARIN GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 403
İZMİT KAFASI DERGİSİ YARIN GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Kentin üç bin yıllık tarihi ve kültürel hazinesini yeni kuşaklara aktaracak olan, ilk sayısı halkla buluşmak için gün sayan İzmit Kafası Dergisi yarın düzenlenecek lansmanla kamuoyuna tanıtılacak

İzmit’e ve Kocaelispor’a olan tutkusu ile her zaman dikkatleri üzerine çeken İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, kentin hem kültürel hem de sportif yönünü birleştirerek İzmit’e yeni bir soluk getirmek adına Kocaelispor’un kuruluş yıldönümü olan 24 Nisan’ı Dünya İzmitliler Günü olarak ilan etti ve bu yönde çalışmalarını tamamladı.

İzmit Kafası Dergisi De Çıktı

İzmit’in dünyaca tanınan bir kültür ve tarih kenti olması için gayretini sürdüren belediye başkanı Hürriyet bir yandan da şehrin değerlerini yeni nesile aktarmak için çalışıyor. Geçmişle gelecek arasında köprü olabilmek için gençlerin ilgisini çekecek çalışmalarla kültürel mirasları aktaracak ve İzmitlilik bilincini aşılayacak olan İzmit Kafası Dergi de çıktı.

Saat 14.00’te Gülümse Cafe’de

Başkan Fatma Kaplan Hürriyet yarın (27.04.2021 salı) kısa sürede uluslararası prestij kazandırılması hedeflenen 24 Nisan Dünya İzmitliler Günü ile İzmit Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nün hazırladığı İzmit Kafası Dergisi’nin tanıtımını yapacak. Saat 14.00’te başlayacak olan lansman Yahya Kaptan’daki Gülümse Cafe’de gerçekleştirilecek.