Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
4°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

"İZMİT’İN EKMEĞİNİ İZMİT’İN İNSANI YİYECEK”

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2086
"İZMİT’İN EKMEĞİNİ İZMİT’İN İNSANI YİYECEK”

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve yönetiminin hayırlı olsun ziyaretini kabul eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet “Kent esnafımızı koruyacağız. İzmit’in ekmeğini İzmit’in insanı yiyecek” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Toplumun her kesiminden misafirlerini kabul eden Başkan Hürriyet’e Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Alışverişlerimiz Kent Esnafından Olacak

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum. Biz, her zaman İzmit Belediyesi olarak iş insanlarımızla işbirliği içerisinde olmayı önemsiyoruz. Bundan sonra bütün doğrudan alımlarımız ve ihale şartnamelerimiz kentimizdeki esnafı korumaya yönelik olacak. Alışverişlerimizi mutlaka kent esnafımızdan yapacağız ve kent esnafımızı koruyacağız. İzmit’in ekmeğini İzmit’in insanı yiyecek. Bu benim ilk verdiğim talimatlardan birisiydi”

İzmit Esnafımızı Koruyacağız

İzmitli esnaflarımızın çok ciddi anlamda korunmaya ihtiyacı var. Böylesi bir ekonomik dar boğazda bizim de İzmit Belediyesi olarak yapabileceğimiz en iyi şey, paramızın dışarıya gitmesi değil kentin içinde kalmasıdır. Projelerimiz kente değer katacak, esnafımızı kalkındıracak. Bize düşen bir şey olduğu zaman her daim işbirliğine hazırız. Bu kente değer katacak her projede bizim de imzamızın olması bize de değer katar, belediyemizi de güçlendirir” dedi.

Dayanışma İçinde

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut da “Zorlu bir süreçten sonra Başkanımız ipi göğüsledi. Kendisini tebrik ediyoruz. Kocaeli Ticaret Odası olarak üyelerimize olan hizmetlerimizin birçoğu belediyelerden geçiyor. Bu önümüzdeki süreç içerisinde ve dayanışma içerisinde üyelerimize yapmayı planladığımız tüm hizmetlerde yanınızda olmayı onur sayarız. Birlikte güzel projelere imza atarız” şeklinde konuştu.

 -
 -