Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

KARAMÜRSEL'DEKİ ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2106
KARAMÜRSEL'DEKİ ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU

2200 Öğrenci Bisiklet Heyecanı Yaşadı

İzmit Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi iş birliği içinde gerçekleştirilen bisiklet dağıtım töreniyle birlikte 635 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu. 3 yılda dağıtılan bisiklet sayısı 2200’e ulaştı.

İzmit Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bisiklet dağıtım töreni kapsamında Karamürsel ilçesi genelinde 635 öğrenciye bisikletleri teslim edildi. Karamürsel Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narunoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, çok sayıda öğrenci ve aileleri katıldı. Bisiklet dağıtım töreninde öğrencilerin Başkan Doğan ile Yıldırım’a sevgileri görülmeye değerdi.

Bisiklet Dışarı Çıkaracak

Bisiklet dağıtım töreninde ilk olarak konuşan Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, “Çocuklarımızın evine kapandığı, bilgisayar oyunlarıyla ilgilendiği bu dönemde onların dışarı çıkmasını sağlayacak bisiklet projesinde emeği geçen belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

3. Kez Yaşanan Heyecan

Ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Karamürsel’de 3.kez bisiklet dağıtım töreni heyecanı yaşanıyor. Bizde salona girince bu heyecanı yaşadık. Bisikletle ilgili projemizin Karamürsel’de yaygınlaşmasını sağlayan belediye başkanımız İsmail kardeşimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Son Dağıtımımız

Konuşmalarına devam eden Başkan Doğan “Biz her ilçede bisiklet dağıtmıyoruz, ancak belediye başkanımız İsmail kardeşimizin isteği doğrultusunda bisiklet sevincinin bu ilçemizde de yaşanmasını istedik. 3 dönemdir belediye başkanı olan kardeşim İsmail Yıldırım ile proje desteği konusunda alışverişlerimiz oldu. Ben 10 yıllık görevimi doldurduktan sonra aday olmayacağımı söylemiştim ve görev süremiz doluyor. Bizim sınırlarımız dışında olsa da 10 yıllık görev süremiz boyunca Karamürsel’e de katkılarımız oldu. Karamürsel ilçemizde son bisiklet dağıtımımız ama belediye başkanımız İsmail kardeşimle ilçede güzel hizmetler devam edecektir” şeklinde konuştu.

Sadece Belediye Başkanlık Görevi Bitiyor

Ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da “bugün burada bu güzel ortamın oluşmasında büyük emeği olan İzmit ilçesine değer katan Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan Bey’e teşekkür ediyorum. Başkanımızın görev süresi bitiyor. Ama sadece belediye başkanlığı görevini bitiriyor. Kendisinin ülkemize daha çok hizmetleri olacaktır. Ben kendisiyle bugüne kadar çalışmaktan büyük mutluluk duydum ve bundan sonrada duyacağım” dedi.

Karamürsel’de Bisiklet Keyfi Çok Başka

Son olarak konuşan Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narunoğlu “Belediye başkanlarımız gençlerimizin spor yapmalarını istiyorlar. Karamürsel yaşanabilir bir şehirdir ve bizim şehrimizde bisiklete binmenin keyfi çok başkadır.  Bu projede emeği olan belediye başkanlarımıza teşekkürü borç biliyoruz” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -