Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
3°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

KURUMLAR ARASI UYUMA HER ZAMAN ÖNEM VERDİK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1599
KURUMLAR ARASI UYUMA HER ZAMAN ÖNEM VERDİK

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaret programları Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz ile devam etti.

Ziyaretinde, görev süresileri boyunca şehirde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarla iyi diyaloglar içerisinde olmaya büyük özen gösterdiklerine dikkat çeken Başkan Doğan “belediye başkanlığı dönemimizi tamamlamamız çok az kaldı. Veda olarak nitelendirmemekte bir anlamda ayrılma ziyaretlerini yapıyoruz. Ben il müdürlüklerimiz ve tüm resmi kurumlarımızla uyumu önemseyen bir başkan olmaya çalıştım. Çevre ve şehircilik anlamında da değerli müdürümüzle hep uyum içerisinde çalıştık” şeklinde konuştu.

İlk Defa Biz Kurduk

Devlet hizmetlerinin bir ekip işi olduğunu da vurgulayan Doğan “Bizde anlayışla birlikte çalıştık. 10 yıl önce göreve geldiğim ilk dönemde ilçe belediyeleri arasında çevre müdürlüğünü kuran ilk belediyeyiz. Müdürlüğümüz bünyesinde, yaşlısından gencine çevre bilinçlendirme eğitimleri verip, okullarımızda çevre seferberliği başlattık. Çevre dostu belediye olarak şehrimizde çevreci ordusu oluşturduk” dedi.

Her Zaman Tecrübelerinden Yararlanacağız

Ziyaretlerinin kendilerine mutluluk yaşattığını belirten Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmazda ziyaretlerinden dolayı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ederek, “Müdürlüğümüzün görev alanları bir hayli geniş. Bizler şüphesiz İzmit’e ve Kocaeli’ye hizmet etme anlamında çalışıyoruz. Belediye başkanımızın görev süresi boyunca kendileriyle güzel projelere ve hizmetlere imza attık. İzmit belediyesinin çevre konusundaki hassasiyeti örnek gösterilebilecek boyuttadır. Başkanımızdan görevden ayrılsalar bile tecrübelerinden yararlanmaya devam edeceğiz” dedi.

 -