Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

TARHAN VE GÜNEŞ'TEN TEBRİK ZİYARETİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2280
TARHAN VE GÜNEŞ'TEN TEBRİK ZİYARETİ

HÜRRİYET’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Belediyecilik Sosyal Demokratların İşi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 24. dönem CHP milletvekillerinden Hurşit Güneş de Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan “yoğun bir seçim süreci yaşadık. Fatma Başkanımız, İzmit için çok güzel projeler ve çok güzel hizmetler yapacaktır.

Belediyecilik Sosyal Demokratların İşi

Belediyecilik sosyal demokratların işidir. İzmit, CHP’nin gözbebeği olacak. Fatma kardeşimizin bu bayrağı daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. Sosyal, kültürel, tarihi ve sanat alanında çok güzel projeler üreteceğine, bu başarılı sürecin başka ilçelerde de CHP’nin iktidarlığının sembolü olacağını düşünüyorum. Yol arkadaşım Fatma Kaplan Hürriyet’e başarılar diliyorum” dedi.

2024’te Büyükşehir’i de Alacağız

Fatma Kaplan Hürriyet’i İzmit Belediye Başkanlığı’nda görmenin kendileri için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken eski milletvekillerinden Hurşit Güneş de “İzmit’te Cumhuriyet Halk Partisi bir başlangıç yaptı ama daha bitirmedi. 2024’te bunun tamamlanmasını bekliyoruz. Önümüzde 2024 var. 2024’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni de almak istiyoruz ve de alacağız. Toplum buna hazır. Kocaeli’nin daha iyi hizmetlere ihtiyacı var. Partimiz ve partililerimiz hazır. İzmit’te yapılabileceğini gösterdik ve Kocaeli’nde de yapılabileceğini göstereceğiz. Fatma Hanımın önünde zorlu bir görev var. Kendisine güveniyor ve başarılı olacağına da inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Destekleri İçin Teşekkür Etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ziyaretler için Tarhan ve Güneş’e teşekkür ederek “siyasi büyüğümüz Hurşit Güneş’in her zaman olduğu gibi seçim kampanyasında da ciddi bir desteğini gördüm, kendisine teşekkür ediyorum. Birlikte TBMM’de görev yaptığım Tahsin Tarhan’a de teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde seçim kampanyamıza da ciddi destek verdi. Birlikte çalıştık ve birlikte başardık. Bu desteğe ve güvene layık olacağız. İzmit’te güzel işler başaracağız” dedi.

 -