Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

YAĞMUR ALTINDA MAHALLE TURU

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1551
YAĞMUR ALTINDA MAHALLE TURU

İzmit’teki mahalle turları her türlü hava şartına rağmen devam ediyor. Terzibayırı Mahallesi’ndeki inceleme gezisi de yağmur altında gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, başkan yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri, Muhtar Cengiz Kurtuluş ve mahalle temsilcisinin de katıldığı incelemede mahalledeki bütün cadde ve sokaklar gezildi. Vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Doğan inceleme gezisi sonunda yaptığı açıklamada “10 yıl önce başlattığımız mahalle inceleme gezilerini yağmur, kar yağsa da güneş olsa da hiç aksatmaktık.

VATANDAŞIN AYAĞINA GİDEN BELEDİYE

Vatandaşımız bizim ayağımıza değil biz vatandaşın ayağına gittik. Sokakta belediyecilik anlayışı içinde sürekli halkın arasında olduk. Yağmur altında da olsa Terzibayırı mahallemizin her köşesini gezdik ve gördük ki, ufak tefek ihtiyaçların dışında bir sorun yok Mescidimiz, konağımız, muhtarlık yerimiz, parklarımız vatandaşlarımızın hizmetinde. İzmit Belediyesi olarak elimizi buradan hiç çekmedik. Elimiz, ayağımız ve kulağımız her zaman Terzibayırı’nda oldu. Bugün mahalle gezimizden mutlu ayrılıyoruz” dedi.

Terzibayırı Mahalle Muhtarı Cengiz Kurtuluş da yapılan hizmetler için Başkan Doğan’a teşekkür etti.

 -
 -