Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

YETİM HAKKINI GÖZETEREK HİZMET EDECEĞİZ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 2029
YETİM HAKKINI GÖZETEREK HİZMET EDECEĞİZ

Akmeşe bölgesindeki muhtarlar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yaklaşık 20 muhtarın yer aldığı ziyarette Başkan Hürriyet’e çiçek verip tebrik eden Çavuşoğlu Muhtarı Salim Şener “Size, mahalle sakinlerimizin de selam ve sevgilerini getirdik. Yeni görevinizde başarılar dileriz” dedi.

Muhtarlarımızla Birlikte Sahaya Çıkacağız

Ziyaretleri için teşekkür eden ve yeni görevlerinde muhtarlara başarılar dileyen İzmit Belediye Başkanı Hürriyet de “Muhtarlarımız demokrasinin en temel yapı taşlarından biridir. Bu sebeple şehrimiz ve belediyemiz için çok kıymetliler. Muhtarlarımızla birlikte sahaya çıkıp eksiklerimizi tespit edeceğiz. Hizmetlerimizi götürürken muhtarlarımızı es geçmeden, onların yönlendirme ve destekleriyle ilerleyeceğiz.

Hizmetin Siyaseti Olmaz

Açıklamalarına devam eden Başkan Hürriyet "Hizmetin siyaseti ve partisi olmaz. Ben muhtarlarımızın hizmetleri sırasında partizanlık yapmayacağına inanıyorum. Ayrımcılık, kayırmacılık olmadan herkese hizmet etmek bizim nasıl boynumuzun borcuysa muhtarlarımızın da boynunun borcudur. Hepimizin, Allah korkusuyla, kul ve yetim hakkını gözeterek bu kente hizmet etme görevi var. Bu görevi hep birlikte layıkıyla yapmak hepimize nasip olsun” şeklinde konuştu.

 -
 -