Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili

Haberler

ZABITAN MAHALLESİ GENÇLERİNE MERKEZ GELİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1834
ZABITAN MAHALLESİ GENÇLERİNE MERKEZ GELİYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Zabıtan Mahallesi Zeytinlik Cami Derneği’nin üst katında gençler için yapılan merkezde incelemelerde bulundu. Bölgedeki gençlerin bilgi ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için yapılan merkezin açılış öncesi son kontrollerini yapan Başkan Doğan’a İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de eşlik etti.

Gençler Her Zaman Önceliğimiz Oldu

Denek binası üzerinde İzmit’in tüm manzarasına hakim olacak şekilde 120 metrekarelik teras, dinlenme ve oturma alanından oluşan merkezin gençlerin en güzel şekilde faydalanabilecekleri bir alan haline getirildiğini belirten Belediye Başkanı Doğan “İzmit Belediye Başkanı olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren gençlerimiz her zaman önceliğimiz oldu.

Hem Eğlenecekler, Hem De Öğrenecekler

Mahallelerimizde yapmış olduğumuz gençlik merkezleri projelerimizle onların boş zamanlarını en faydalı şekilde geçirebilecekleri, zararlı alışkanlıklardan uzak kalabilecekleri mekânlar oluşturma çabası içerisinde olduk. Gerek Zabıtan Mahallesine yapmış olduğumuz ziyaretlerdeki gözlemlerimizle, gerekse mahalle sakinlerimizden gelen talepler neticesinde gençlerimiz için böyle bir alanın oluşturulmasına karar verdik. Bu terasımızda hem öğrenecekler hem de keyifli zaman geçirecekler. Önümüzdeki günlerde hep birlikte açılışını gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Bu Onura Ulaştık

Teras incelemelerinin ardından çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Doğan ve Cumhur İttifakı adayı Sibel Gönül 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Doğan yaptığı açıklamasında “Bizler makamların gelip geçici olduğuna inanan kişileriz. Bizim Gibi insanlar için bu tür görevler iki dönem yeterlidir. Biz görevimizi 1 Nisan itibariyle dava arkadaşımız Sibel Gönül’e devredeceğiz. Bizim makama mevkiye değil sizlere hizmet etme onuruna ihtiyacımız vardı ve bu onura ulaştık” dedi.

Başkan Doğan’a Teşekkür

Ardından konuşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül “Allah’ın izni, sizlerin de de inanç ve desteğinizle 1 Nisan’dan itibaren görevi Nevzat Başkanımızındın devralmak için hazırlanıyoruz. İzmit için yapmış olduğu önemli projeleri ve başarılı hizmetleri için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -