Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Başkan Doğan, Mahallelerden Çıkmıyor

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 7512
Başkan Doğan, Mahallelerden Çıkmıyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  makamda değil sahada belediyecilik anlayışında çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Doğan’ın yaklaşık 7 yıl önce başlattığı mahalle inceleme gezileri aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürlerinin katıldığı mahalle inceleme gezisi Alikahya Merkez Mahallesi ile devam etti. Yaklaşık 4 saat süren inceleme gezisi sırasında muhtar Enver Gökbudak da hazır bulundu.

Doğan, Alikahya Bizim Göz Bebeğimiz

Esnaflarla ve bölge sakinleriyle sohbet eden, cadde ve sokakları gezerek eksikleri yerinde tespit eden Doğan, teknik ekibiyle değerlendirmelerde bulundu. Mahalle inceleme gezisiyle ilgili açıklamada bulunan Başkan Doğan “Alikahya’mız bizim göz bebeğimiz. Bu bölgede gerçekten çok güzel hizmetler yaptık. Mahallemizi, parkından, okuluna, camisinden, yollarına, alt yapısından üst yapısına,  parkelerine, çorba çeşmesine, sosyal alanlarına, etüt merkezlerinden İZMEK kurslarına, düğün salonuna kadar her alanda hizmetlerin en güzelleriyle buluşturduk. Şehrimizin en güzel stadı yine mahallemizde bitmek üzere. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın daha estetik hala getirilmesi konusunda hem cephe hem de asfalt çalışmamız devam ediyor” dedi.

Alikahya’nın Değeri Arrttı

Alikahya’nın hızla gelişen güzelleşen bir bölge olduğuna da vurgu yapan Doğan “bölgede kurulan özel üniversite, bölgedeki toplu konut projeleri ile birlikte devletimizin ve belediyemizin yatırımlarıyla çok daha iyi noktaya gelecek” şeklinde konuştu.

Muhtar Enver Gökbudak da, İzmit Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek Başkan Doğan’a yapılan hizmetler için teşekkür etti.

 

 

 

 -
 -