Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Başkan Doğan Tavşantepe’yi İnceledi

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 5933
Başkan Doğan Tavşantepe’yi İnceledi

Haftanın iki gününü mahallerde incelemeler yaparak geçiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın bu haftaki ilk durağı Tavşantepe oldu.

Sabahın erken saatlerinde aralarında Belediye meclis üyesi Engin Uztürk, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Mahalle Muhtarı İbrahim Efe, AK Parti Mahalle Başkanı Mustafa Akdeniz, belediyenin daire müdürlerinin ve teknik ekibinin de yer olduğu grupla birlikte mahalleye giden Başkan Doğan, adım atmadık sokak ve mahalle bırakmadı. Esnafları tek tek ziyaret eden Doğan, çaylarını içerek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Vatandaşları Dinleyip,  Kapılarını Çaldı

Sokakta ki vatandaşları dinleyen Belediye Başkanı Doğan, evlerin kapılarını çalarak istek ve şikâyetlerini de sordu. Belediye tarafından mahallede tamamlanan ve yapımı devam eden çalışmaları da inceleyen Doğan “mahallemizin fiziksel koşullarının iyileştirilmesi ve sosyal imkânlarının gelişmesi için elimizden gelini yapıyoruz. Mahallemizde parke, merdiven korkuluk yapımına devam ediyoruz. Mahallemize İzmit’in en büyük mahalle konağını açtık. Emeklievimiz ve okullarımıza yaptığımız salonlar ve iyileştirmeler mahallemizin hizmetinde. Tavşantepe Mahallesi’nin fiziki yapısından ötürü belediyeye ait park yapılacak alan olmamasına rağmen tüm şartları zorlayarak çok sayıda parkımızı mahallemize kazandırdık.

Yan Yollarda İyileştirme

Bir taraftan bölgenin değerine değer katacak şehir hastanesi inşaatı devem ederken biz de diğer taraftan hastanenin yan yollarında iyileştirme çalışmalarına başladık. Yine İSU’nun bölgede yürüttüğü alt yapı çalışmalarını yakından takip ediyor ve biten kısımların yol yapımlarına başlıyoruz. Her şey vatandaşlarımız ve güzel İzmit’imiz için” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -
 -